+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

Motus AX

Cena: 0,00 €   (s DPH)

Kontaktujte nás

Nová éra v odstraňovaní chĺpkov a vlasov

 

Indikácie:

  • Lokálne odstraňovanie chĺpkov a vlasov (depilácia)
  • Pigmentové škvrny
 

Zdroje

  • Alexandritový (červený) laser - 755nm
  • Chýbajúce riešenie na poli odstraňovania chĺpkov a vlasov

 

 

Problematika depilácie je zložitá. Na trhu je množstvo značiek, ktoré uvádzajú rôzne produkty, a tým sa konkurencia stupňuje. Každá klinika sa snaží zabezpečiť pre svojich pacientov maximálnu starostlivosť. Ale rozpoznať rozdiely medzi systémami je stále veľmi náročné a zložité. Je to dané faktom, že dlho nebolo objavené definitívne riešenie, ktoré by fungovalo všetkým pacientom so všetkými typmi pokožky a ochlpenia. Ale dnes už je všetko inak.

 

 

DEKA hrdo uvádza nový laserový systém Motus AX, ktorý bol špeciálne navrhnutý a vyvinutý s technológiou Moveo. Technológia Moveo spravila revolúciu na trhu v odstraňovaní chĺpkov.

 

Indikácie:

• Lokálne odstraňovanie chĺpkov a vlasov (depilácia) 
• Nezhubné pigmentové škvrny

 

 

 

755 nm Vlnová dĺžka všeobecne uznávaná ako najefektívnejšia pre odstraňovanie chĺpkov a vlasov (depilácia).
Technológia Moveo Nová línia pri odstraňovaní chĺpkov a vlasov.
20 mm Najväčší priemer bodky pri Alexandrite.
10 Vyberte si až z desiatich hlavíc zdrojov laserového svetla v zariadení (ponuka na objednávku) so systémom, ktorý ich automaticky rozpozná.
Chladenie Integrovaný chladiaci systém pre styk s pokožkou.
Cez 200 Integrované protokoly vyvinuté pre Moveo Technology a štandardné hlavice.
16 A Elektronický zdroj Motus AX je obmedzený na 16 A. Systém je možné pripojiť do akejkoľvek bežnej elektrickej zásuvky na klinike alebo v kancelárii.
Jednoduchý & Používateľsky prívetivý Motus AX bol celý navrhnutý tímom DEKA R&D, integrovali prvky jednoduchosti a pohyblivosti: kompaktnú veľkosť, inuitívny software, ľahkú a ergonomickú hlavu s chladiacim systémom pre styk s pokožkou a celú metódu Moveo.
Veľké výhody Rýchla návratnosť investície a úplná spokojnosť pacientov zlepší vaše podnikanie!

 

 

Odporúčanie:

“Používam Alexandritový laser na mojej klinike dlhé roky. Na základe mojich skúseností ho považujem za najefektívnejší nástroj pre odstraňovanie chĺpkov a vlasov. Najmä ak musím odstraňovať jemné a svetlé chĺpky. Žiaden systém alebo vlnová dĺžka neumožňuje dosiahnuť podobne uspokojivé výsledky pre mňa a pre pacientov. Nepopieram však, že v minulosti existovali lacnejšie a jednoduchšie zariadenia. Bolo to však na úkor uspokojivosti finálneho výsledku. Odkedy DEKA uviedla na trh technológiu Moveo, naviac teraz Motus AX, našiel som dokonalý produkt pre moju kliniku, ktorý uspokojuje všetky moje požiadavky: prekvapivo jednoduchá metóda na naučenie i samotný výkon; úžasné výsledky ako nikdy predtým bez problémov s tmavšími typmi pokožky alebo pri prítomnosti svetlých či drobných chĺpkov; žiadne sťažnosti na nepohodlie od pacientov vďaka úplne bezbolestnému zákroku bez vedľajších účinkov.”

Prof. Nicola Zerbinati, M.D. 
Oddelenie dermatológie
University of Insubria - Varese, Italy

 

Podrobné informácie o produkte

Súbory na stiahnutie

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia