+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

SmartXide² V²LR = MonaLisa Touch

 

 

Stačí iba dotyk!

Vďaka jedinečným a exkluzívnym funkciám SmartXide² V²LR je optimálnym riešením pre efektívnu a bezbolestnú liečbu atrofickej vaginitídy bez vedľajších účinkov, rovnako ako pre ďalšie problémy, ako sú vaginálna laxita, mierna inkontinencia moču alebo iné sexuálne problémy súvisiaci s popôrodným stavom. 

 

 

 

 

 

ŽIADAJTE PRE SVOJU VNÚTORNÚ HARMÓNIU LEN TO NAJLEPŠIE

 

Získajte späť svoje ženstvo

 

Teraz je to možné bez bolesti, bez vedľajších účinkov a počas niekoľkých minút. MonaLisa Touch je bezbolestné a minimálne invazívne laserové ošetrenie pre vaginálne omladenie. Jemným pôsobením na tkanivo vaginálnej sliznice stimuluje laser produkciu kolagénu, zlepšuje funkčnosť ošetrovanej oblasti a obnovuje správnu trofickú rovnováhu sliznice.

 

MonaLisa Touch® zaisťuje funkčnú liečbu vulvovaginálneho zdravia založenú na špeciálnom frakčnom CO₂ lasera, špeciálne vytvorenom pre vaginálnu sliznicu. MonaLisa Touch® je najuznávanejšia a najpoužívanejšia laserová liečba určená na liečbu vaginálnej atrofie, ktorá postihuje milióny žien, či už sú po menopauze, prežili rakovinu prsníka, alebo majú hysterektómiu. MonaLisa Touch® je alternatívou k hormonálnej liečbe a je tak jedinečným riešením pre všetky ženy, ktoré počas a po menopauze pociťujú príznaky v podobe pálenia, nepohodlie a nezriedka aj bolesti. Liečba vaginálnej atrofie pomocou SmartXide Touch V²LR je bez rizika, bezbolestná, zaberie zhruba 10 minút.

 

 

 

SmartXide²

 

 

 

 

 

 

 
 

Jediné laserové ošetrenie uznávane medzinárodnou vedeckou komunitou

  SmartXide²

 

 

 

 

 

 

SmartXide² s konfiguráciou V²LR

 

Originálny prielomový frakčný laserový systém CO2 pre ošetrenie MonaLisa Touch® 

Vďaka jedinečným a exkluzívnym vlastnostiam SmartXide² V²LR je optimálne riešenie pre efektívnu a bezbolestnú liečbu atrofickej vaginitídy bez vedľajších účinkov, rovnako ako vaginálnu laxitu, miernu inkontinenciu moču, alebo iné sexuálne problémy súvisiace s popôrodnom stavom (MonaLisa Dotyk).

 

 

 

 

 

 

Unikátne funkcie:

 

 

 

Perfektná interakcia laser–tkanivo
Exkluzívny pulz (D-Pulse) zaisťuje maximálnu účinnosť bez vedľajších účinkov. 

 

 

 

Rýchle a bezbolestné ošetrenie

Energia laseru do vaginálnych stien je poskytovaná v nekontinuálnom režime (DOT-Therapy): laserom je priamo ovlivnené iba malé percento vaginálneho tkaniva. 

 

 

 

Maximálna prispôsobivosť pacienta

Dostupnosť rôznych typov sond pre riešenie kontrétnych klinických alebo anatomických potrieb jednotlivých pacientok. K dispozícii je 360 ​​° jednorázová sonda.

 

 

 

 

Brožúra


 

 

 

Naozaj funguje?

 

Áno. Dôkazom sú výsledky klinických štúdií.

SmartXide² DOT/RF je v odvetví považovaný za najefektívnejšie zariadenie v odstraňovaní vrások a ostatných nedokonalostí pleti. Účinnou stimuláciou neokolagenézy dosahuje stále účinky na cieľovom tkanive, čo sa prejavuje vysoko efektívnou redukciou prejavov starnutia pokožky už po jednom ošetrení. Kedysi by samotní doktori neverili, že laserové zariadenie má reálne účinky. Avšak v dnešnej dobe je veľa reálne podložených vedeckých výsledkov, ktoré dokazujú že výsledky zákrokov a klinických štúdií sú neopísateľné.

 

 

 

 

 

 

Zamerané na:

  • Genitourinárny syndróm menopauzy
  • Vaginálnu suchosť
  • Dyspareuniu (bolesť pri sexe)
  • Vestibulodyniu (bolesť pri prenikaní do pošvy)
  • Svrbenie
  • Miernu zmiešanú močovú inkontinenciu
  • Popôrodné príznaky hypoestrogenismus

 

 

 

 

 

 

 

 

Terapie DOT – vývoj frakčného laseru

Jemný účinok frakčného laseru CO2 SmartXide² používaný v DOT Therapy aplikuje laserovú energiu na vaginálne steny v nekontinuálnom režime. V malých 200mikronových bodoch. To znamená, že laserom je priamo ovplyvnené iba malé percento vaginálneho tkaniva. To je zásadné pre dosiahnutie správneho mechanizmu stimulácie a regenerácie tkaniva bez vedľajších účinkov, bez pocitov bolesti počas a po liečbe. Vďaka jedinečným a exkluzívnym vlastnostiam SmartXide² V²LR je optimálne riešenie pre efektívnu a bezbolestnú liečbu atrofickej vaginitídy bez vedľajších účinkov, rovnako ako pre ďalšie vaginálne problémy.

 

 

 

 

 

D-PULSE – jediný laserový špecifický pulz vytvorený pre vaginálnu sliznicu

D-Pulse tvorí exkluzívny tvar navrhnutý spoločnosťou DEKA špeciálne pre ošetrenie MonaLisa Touch® (ošetrenie vaginálnej sliznice), čím zaisťuje maximálnu účinnosť (pri použití správnej hĺbky penetrácie) bez vedľajších účinkov (kontrola tepelného účinku).

 

 

 

 

Hi-Scan – skenovací systém, ktorý zaisťuje rýchlosť a opakovateľnosť liečby. Jediná hĺbkovo overená laserová terapia pre intímnu pohodu žien!

Exkluzívna sonda HiScan V²LR – aplikátor s plným uhlom vyžarujúcu laserovú energiu v jednom 360stupňovom uhle – špeciálne navrhnutý pre procedúru MonaLisa Touch®, zaisťuje rýchle ošetrenie ľahko opakovateľné. Ošetrenie poskytuje priamu laserovú stimuláciu na vaginálnu sliznicu. Okrem 360° sondy sú dodávané ďalšie aplikátory: 90° sonda, špeciálne pre ošetrenie horného kanála (močová inkontinencia) a vulvárny aplikátor pre vonkajšie genitálie (DOT Therapy).

Vďaka jemnému pôsobeniu špeciálne navrhnutého a inovatívneho frakčného laseru CO₂ (DEKA-Pulse alebo D-Pulse) môže byť vaginálne tkanivo prirodzene omladené pomocou terapeutického, a nie čisto estetického, ošetrenia. Po obnovenie štruktúry pred menopauzou získa vaginálna sliznica výhody z funkcie, ktorú stratila v dôsledku veku, a tým hydratáciu, trofismus, tonus, citlivosť.

 

 

 

 

 

RF Touch: Liečba sa rýchlo vyvíja

Spoločnosť DEKA predstavila nový jednorazový násadec RF Touch s bipolárnym, skutočne bezpečnejším, vysokofrekvenčným zdrojom priamo pripojeným k laserovému zariadeniu, čo poskytuje jedinečnú možnosť ponúkať synergickú liečbu intímneho zdravia pacientok.

Relácie s MonaLisa Touch® pripravujú tkanivo pre účinnejšiu a bezpečnejšiu reakciu na liečbu RF.

 

 

 

 

 

 

 

Videá a ukážky

 

 

Objavujte s nami nový spôsob vaginálneho omladenia:

 

 

 

Pozrite si video

 

Ďalšie videá

 

 

 

 

 

Predtým / Potom 

Pozrite si fotografie skutočných pacientov pred a po s pozitívnymi výsledkami pomocou SmartXide² V²LR pro Monalisa Touch ® a ďalšie. 

 

Ďalšie fotky

 

 

Smartxide DOT/RF pred a po   Smartxide DOT/RF pred a po

 

Smartxide DOT/RF pred a po   Smartxide DOT/RF pred a po

 

Smartxide DOT/RF pred a po    

 

 

 

 

 

SmartXide2V2LR = MonaLisa Touch zastupuje revolučný nechirurgický prístup ku gynekologickému zdraviu! Skutočná hra meniace terapiu pre vulvovaginálne riešenie!

Klinická hodnocení MonaLisa Touch byla celosvětově publikována v recenzované literatuře. Za několik let více než 40 mezinárodních publikací potvrdilo velkou účinnost a bezpečnost tohoto výjimečného postupu.

 

Stáhněte si brožurku:

Brožúra (EN)

 

 

Súbory na stiahnutie

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia