+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

DUOGlide

 

 

Kategória: 

DEKA Aesthetisc          

DEKA Intimate

 

Zdroj:

CO2 laserový zdroj 10600 nm, maximálny výkon 60W + 1540nm diódový laserový zdroj

 

Prístroj dokáže dodávať jeden typ lasera alebo oba (10600 nm a 1540 nm) na to isté miesto, čo umožňuje nastaviť rovnováhu medzi hĺbkou ablácie a koagulácie a poskytnúť pacientom nové a účinnejšie ošetrenia. Dokonale sa hodí aj na ošetrenie tých najcitlivejších oblastí, ako je napr. krk, dekolt a oblasť okolo očí.

 

Systém DUOGlide (M127A1) s príslušenstvom je zdravotnícke zariadenie (ŠÚKL kód: P 7153A) určené pre:

 

 • CO2 laserový zdroj

Rez, excízia, ablácia, vaporizácia a koagulácia mäkkých tkanív tela v dermatológii, plastickej chirurgii, gynekológii (vrátane vaginálnej atrofie a liečby GSM) a genitourinárnej chirurgii.

 • Zmiešaný laserový zdroj 1540 nm a CO2

Pri použití vo frakcionovanom režime je v gynekológii indikovaný na genitourinárny syndróm menopauzy (GSM), vaginálnu suchosť, dyspareuniu a inkontinenciu moču a v estetike na omladenie pokožky.

 

 

Indikácie – estetika:

 • Fotoomladenie pleti
 • Jazvy po akné
 • Hlboké jazvy
 • Redukcia vrások na tvári
 • Periokulárny lifting
 • Očné viečka
 • Dermatochirurgia

 

Brožúra (EN) – dermatologická:

na stiahnutie TU

 

Indikácie – gynekológia:

 • Genitourinárny syndróm menopauzy
 • Vulvo-vaginálna laxita
 • Dyspareunia, vaginálna suchosť
 • Inkontinencia moču
 • Symptómy hypoestrogenizmu po pôrode
 • Funkčná a estetická genitálna chirurgia
 • Kolposkopia

 

Brožúra (EN) – gynekologická:

na stiahnutie TU

 

 

Prečo sa rozhodnúť pre laserový systém  ? 

1. Dokonalá synergia vlnových dĺžok

Kombinácia 2 vlnových dĺžok exponenciálne zosilňuje účinok stimulácie tkaniva.

 

2. Maximálna účinnosť, bezpečnosť a skrátenie prestojov

Laserový zdroj s exkluzívnou technológiou PSD a funkciou SMARTSTACK dosahuje vysokú úroveň účinnosti a bezpečnosti, akú sa nikdy predtým nepodarilo dosiahnuť. Vlnová dĺžka 1540 nm zosilňuje terapeutické účinky CO2 lasera a zosilňuje jeho schopnosti tepelnej a neokolagenéznej stimulácie.

 

3. Bezkonkurenčná multidisciplinárnosť a flexibilita

Systém DUOGlide má kompletnú škálu skenovacích systémov, vďaka ktorým sa rozsah aplikácií, ktoré táto technológia umožňuje, rozšíril (od intímneho zdravia žien, cez kolposkopickú gynekológiu až po dermatológiu).

 

4. Know-how v oblasti CO2 laserov a odbornosť s MonaLisa Touch®

Desaťročia priekopníckych skúseností s CO2 lasermi a veľký úspech procedúry MonaLisa Touch® (jediná vedecky overená laserová procedúra pre intímne zdravie žien) potvrdili veľkú účinnosť a bezpečnosť procedúr v gynekológii.

 

1540 nm: Ideálny partner pre novú éru laserovej terapie s CO2 laserovými systémami

Neustály výskum zameraný na maximalizáciu účinnosti, komfortu a bezpečnosti ošetrenia pre pacienta viedol k výberu dvoch vlnových dĺžok: jednej ablatívnej (CO2) a jednej termálnej (1540 nm).

Druhá vlnová dĺžka 1540 nm dostupná v nových miniaturizovaných skenovacích systémoch bola špeciálne vyvinutá na realizáciu synergie s CO2 laserovým zdrojom.

Vďaka špeciálnemu sekvenčnému vyžarovaniu sú účinky dvoch vlnových dĺžok synergicky zosilnené, výsledkom čoho je znížená dávka energie, avšak s rovnakou účinnosťou a iba s krátkymi prestojmi.

Zosilnené termálne pôsobenie vo veľmi krátkom čase pôsobí aj na vaginálnu laxitu - stimuluje 360° povrchu vaginálneho kanálika.

 

Hlbšie tepelné pôsobenie

 

Vďaka synergii dvoch vlnových dĺžok CO2 + 1540 nm sa dosahuje zahrievanie, aké nie je možné dosiahnuť len s ablačnými zdrojmi.

Tepelný efekt dosahuje hĺbkovú úroveň, čo maximalizuje stimuláciu tkaniva, a vďaka tomu je ošetrenie ešte účinnejšie a čas hojenia je skrátený.

                        

                        

CO2 + 1540 nm: Ideálna kombinácia pre reálne výsledky

 

 • Osobitná pozornosť je venovaná času hojenia

Vďaka hlbokej a rovnomernej stimulácii špeciálnej emisie, synergia dvoch vlnových dĺžok aktivuje bunkovú premenu.

 

 • Posilnenie efektu zmršťovania tkaniva

Špeciálna emisia sekvenčného typu, kedy sa pôsobí viacerými po sebe idúcimi  impulzmi na rovnakom mieste (DOT), synergicky zvyšuje účinok zmršťovania tkaniva na remodeláciu a pružnosť laxného tkaniva.

 

 • Emisná flexibilita

Na základe typu aplikácie si môžete prispôsobiť najvhodnejšiu emisnú sekvenciu: CO2 + 1540 nm na zvýšenie účinku zmršťovania alebo 1540 nm + CO2 na tepelný účinok pre stimuláciu tkaniva.

 

Exluzívna PSD technológia

Technológia PSD (Pulse Shape Design) umožňuje vybrať si z rôznych impulzných modalít, aby ste mohli selektívne riadiť hĺbku vaporizácie a tepelný účinok: S-Pulse, D-Pulse. H-Pulse, U-Pulse, CW. Zmenou impulznej modality v príslušnej oblasti získate rôzne ablačné a stimulačné účinky pre splnenie rôznych klinických potrieb.

          

 

D-PULSE: špecifický tvar pulzu pre vaginálnu sliznicu

D-Pulse je exkluzívny pulzný tvar navrhnutý spoločnosťou DEKA špeciálne pre ošetrenie pošvovej sliznice, čím je zaistená maximálna účinnosť.

Funkcia SmartStack

Pre presné ovládanie hĺbky vaporizácie si môžete vybrať z 5 úrovní SmartStack. So zvyšujúcou sa úrovňou SmartStack sa progresívne zvyšuje účinok zmršťovania, čím sa liečba stáva efektívnejšou a bezpečnejšou a skracuje sa čas na zotavenie pacienta.

                                   

 

 

 

   Prezentačné video systému DUOGlide:      

   

 

 

SKENOVACIE SYSTÉMY 

Systém DUOGlide je vybavený celým radom nových skenovacích systémov, optimalizovaných tvarom, hmotnosťou, jednoduchším pripojením a veľkosťou, aby sa maximalizoval komfort pri manipulácii.

 

 

µ-Scan DOT

Skenovací systém navrhnutý tak, aby zaistil maximálnu ergonómiu pri frakcionovaných alebo tradičných úpravách povrchu (modifikovateľné parametre: veľkosť, rozpínanie a tvar skenovanej oblasti)

       

 

µ-Scar 3

Skenovací systém určený na remodeláciu hlbokých jaziev. Minimalizuje riziko hyper a hypopigmentácie po ošetrení vďaka menšej veľkosti ošetrovanej lokality, čím sa vytvára väčšia hĺbka pôsobenia so zníženou energiou.

     

 

                                                     

 

 

 

 

           Derma scan

     Skenovací systém spárovateľný s nadstavcami so 4” a 7” 

     ohniskom určený na rýchle a trojrozmerné ablácie.

     Eyelide PRO

Ide o novú laserovú blefaroplastiku, ktorú je možné vykonávať so systémami DuoGlide aj Glide. Pomocou „HP“ pulzu a jeho ergonomického násadca „Slimcut“ (2“) dokážeme dosiahnuť presný rez očného viečka v operačnom poli, v ktorom vďaka koagulačnej sile CO2 lasera prakticky absentuje krvácanie. Ošetrené tkanivo je stimulované prostredníctvom sťahovacieho efektu, čo je dôvodom jeho väčšej elasticity. Profituje z lepšieho procesu jazvenia a kratších prestojov, s výsledkom prirodzeného efektu.

                                                              

 

     

     µ-Scan V2LR

Skenovací systém určený na liečbu menopauzálneho urogenitálneho syndrómu. Frakcionovaná energia CO2 lasera sa prenáša na vaginálne steny a účinne stimuluje regeneráciu tkaniva s bezkonkurenčnými výsledkami.

Tento skenovací systém možno použiť s rôznymi typmi sond na ošetrenie vo vnútri vaginálneho kanála, vďaka čomu sa prispôsobí špecifickým klinickým a/alebo anatomickým potrebám jednotlivých pacientov.

 

   

   

 

          

 

 

     

     MonaLisa Butterfly

Vďaka nemu sa ošetrenie vykonáva veľmi jednoducho, je bezpečnejšie a opakovateľné.

Ide o nový automatický systém, synchronizovaný s laserovou emisiou a parametrami, ktorý uľahčuje pohyb sondy vo vagíne a predovšetkým štandardizuje ošetrenie.

Vďaka tomuto inovatívnemu zariadeniu stačí nastaviť parametre z databázy a ošetrenie prebieha automaticky, bezpečne a rovnomerne. Monalisa Butterfly je revolučný nástroj, ktorý podporuje lekára pri vykonávaní ošetrenia MonaLisa Touch.

 

     

 

 

     ColpoScan

Toto nové príslušenstvo, ktoré kombinuje skenovací systém a mikronadstavec, rozširuje využiteľnosť systému DUOGlide o kolposkopickú mikrochirurgiu. Vlastnosti tohto kompaktného systému, kompatibilného so všetkými kolposkopmi, robia z tohto prístroja zlatý štandard pre extrémne presné, bezpečné, opakovateľné a rýchle ošetrenia.

   

 

jednoduché ovládanie a 5 funkcií ovládaných exkluzívnym joystickom s mikrospínačom:

 

• Rotácia pri skenovaní

• Regulácia veľkosti skenovania

• Skenovanie-ON / Skenovanie-OFF

• Modifikácia tvaru skenovania

• Stlačením joysticku môžete otvoriť menu nastavenia a vycentrovať laserový lúč na 4 osiach.

 

Vďaka Easy Control sú riadené všetky funkcie systému, pričom naďalej môžete pozorovať oblasť, ktorá sa kolposkopicky vyšetruje.

 

 

     µ-Integrated Scan

Ultra rýchly laserový lúč (100 milióntin sekundy).

• Vysoko presný tvar skenovania, na rezanie a abláciu tkaniva

• Jednoduché zaostrenie - zoom s plnou HOLO technológiou

  (holografická šošovka a vysokoodrazové zrkadlá)

Dokonalý súlad medzi navádzacím svetlom a CO2 laserom

       

Predtým / Potom 

Pozrite si fotografie skutočných pacientov s pozitívnymi výsledkami pred ošetrením a po ošetrení s použitím laserového systému DUOGlide
                                 

 

 

 

 

 

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia