+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk
Aplikácie

Aplikácie

 

 

MonaLisa Touch® = vulvovaginálne zdravie 

MonaLisa Touch®

Genitourinárný syndróm menopauzy (GSM) je veľmi častým stavom, najmä u žien prechádzajúcich menopauzou.

MonaLisa Touch ponúka novú metódu s jedinečným konceptom k obnoveniu trofických podmienok vulválnovaginálnej oblasti.

 

MonaLisa Touch® je bezpečná, účinná a bezbolestná liečba s extrémne skrátenou dobou zotavenia. Od roku 2012 sa na celom svete liečilo na milióny žien.

Ošetrenie sa vykonáva pomocou špeciálneho skenera, ktorý poskytuje priame laserové stimulácie na vaginálnu sliznicu. Vďaka jemnému pôsobeniu špeciálne navrhnutého a inovatívneho frakčného laseru CO₂ môže byť vaginálne tkanivo prirodzene a účinne omladená pomocou terapeutického ošetrenia. Genitourinárny syndróm menopauzy (GSM) je veľmi častým stavom, najmä u žien prechádzajúcich menopauzou.

 

Súvisiace lasery:
 

 

Systém Glide   Systém DUOGlide

 

 

 

Chirurgická V2LR = vulvovaginálne omladenie 

Výsledky možno ľahko dosiahnuť metodikou vulvy-Vaginal Laser Reshaping (V²LR)

Chirurgický prístup v liečbe vulvovaginálneho omladenie omladenia je posledným krokom v širokom spektre použitia CO₂ lasera v gynekologickej chirurgii. Poskytuje potrebnú energiu pre príslušnú operáciu aj zodpovedajúce chirurgické laserové nástrojanástroje. Najmä násadcanásadce, ktoré sú schopné zaostriť laserový lúč na malé škvrny, aby rýchlo a efektívne odparili tkanivo.

   

 

 

Súvisiace lasery:
 

 

Systém Glide   Systém DUOGlide

 

 

 

Proti starnutiu a vráskam = ultra všestranné ošetrenie 

Anti-age metódy

Laserové a svetelné systémy DEKA ponúkajú všestranné ošetrenia, ktoré je možné prispôsobiť konkrétnym požiadavkám každého pacienta.

Vďaka špeciálnemu skenovaciemu systému Hi-Scan DOT generuje CO₂ okamžité zmrštenie tkaniva a stimuluje neokolageneziu.

Inovatívny DOT / RF terapia kombinuje frakčný laser s bipolárnou rádiofrekvenciou. Dochádza k hĺbkovej remodelácii tkaniva, stimulácii aktivity fibroblastov k produkcii nového kolagénu, odstránenie epidermálnych vád, bez ohrozenia pracovných a spoločenských aktivít.

   

 

 

Súvisiace lasery:
 

 

 

 

 

 

Odstránenie chĺpkov = pre všetky fototypy pleti

Laserové odstránenie chĺpkov všetkých fototypov, aj svetlých

DEKA ponúka široký výber vlnových dĺžok, ktoré predstavujú najnovšiu technológiu odstraňovania chĺpkov: laserové zdroje Alexandria, diódový a Nd: YAG, plus špeciálne násadca pulzného svetla.

To umožňuje vysoko selektívne ošetrenie všetkých fototypov a pacientov s jemnými tenkými, alebo svetlými vlasmi, ktoré zároveň chránia tkanivá pred nežiaducimi vedľajšími účinkami.

 

 

Spoločnosť Deka prišla s revolučným riešením v oblasti lekárskeho odstraňovanie chĺpkov - MOVEO technológiou. Nová liečba využívajúce akumuláciu tepla v zárodočnej štruktúre vlasov v dôsledku opakovaných priechodov, čo zlepšuje a zjednodušuje zážitok pacienta i obsluhy.

 

 

Súvisiace lasery:
 

 

 

 

 

 

Cievne lézie = efektívna vaskulárna liečba

Vybrané zdroje vedú k optimalizácii klinických výsledkov bez rizika dyschromných účinkov

Všestrannosť systémov a zdrojov DEKA umožňuje bezpečne a efektívne liečiť všetky vaskulárne lézie, bez toho, aby boli poškodené okolité tkanivá, najmä pokožka.

Rôzne vlnové dĺžky cielia na anomálne vaskulárne štruktúry hlboko pod nimi a selektívne ožarujú hemoglobín, čím minimalizujú akúkoľvek interakciu s melanínom v horných vrstvách. S inovatívnou technológiou RightLightTM je možné liečiť povrchové vaskulárne lézie, bez nepríjemného problému purpury.

 

 

 

 

Súvisiace lasery:
 
DenaVe    Synchro VasQ    Luxea    Motus AY

 

 

 

 

 

Tvarovanie tela a celulitída = revolúcia kontúr

DEKA zaznamenala bod obratu na svetovom trhu v riešeniu konturovania tela

Zariadenia a postupy na tvarovanie tela, spevnenie pokožky, redukciu celulitídy registrujú rastúci záujem lekárov a pacientov. Neinvazívne alebo minimálne invazívne technológie podporujú tvorbu kolagénu pre spevnenie ochabnutej pokožky a zároveň redukujú výskyt celulitídy.

Technika CoolwavesTM prináša revolučný systém pôsobenie mikrovĺn so selektívnym zacielením tukových buniek na zníženie miestnych usadenín tuku bezpečným, účinným a neinvazívnym spôsobom. Chráni pokožku a zaisťuje bezpečnosť a komfort pacienta.

 

 

 

 

Súvisiace lasery:
 
Onda    Schwarzy    SmartLipo    Luxea

 

 

 

 

 

Jazvy = kombinovaná efektívna liečba

Jazvy predstavujú veľmi rozšírený estetický a psychologický stav, ktorý vyžaduje liečbu kombinovanými ablatívnymi a neablatívnymi metódami, aby sa dosiahlo uspokojivo klinických výsledkov a znížila sa doba zotavenia na minimum.

 

 

Laserový zdroj CO₂ pomáha znížiť viditeľnú atrofiu, vyrovnať okraje jaziev, stimulovať produkciu nového kolagénu. Pôsobí do hĺbky, a nielen na vonkajšiu časť lézií. Neablatívne laserové zdroje Nd: YAG a Dye spoločne s použitím pulzných lámp ponúkajú všestrannosť pri výbere penetrácie tkanív a stimuláciu nového kolagénu.

 

 

Súvisiace lasery:
 

 

 

 

 

 

Pigmentované lézie = riešenie na mieru

Efektívne laserové a svetelné ošetrenie bez vyvolania jaziev alebo trvalých dyschromických efektov

 

Pre všetky lézie na koži DEKA vyvinula špecifické systémy pre rôzne vlnové dĺžky a trvania pulzu, so selektívnym zacielením a zničením melanínu obsiahnutom v pigmentu.

Nový Moveo PL pre liečbu benígnych pigmentovaných lézií, s účinným a bezbolestným ošetrením, bez vedľajších účinkov a pre akýkoľvek typ pleti. Laserové systémy s prepínaním Q uvoľňujú vysokú energiu vo veľmi krátkych intervaloch, čo znamená, že melanozómy sú selektívne ničené ako tepelným, tak fotomechanickým účinkom.

 

Dermálne lézie vyžadujú pre hlbšie preniknutie do pokožky vlnovú dĺžku 1064 nm.

Pulzné svetlo sa ukázalo ako mimoriadne účinný a všestranný nástroj pre ošetrenie slnečných škvŕn a povrchových stareckých škvŕn, najmä tam, kde je pokožka tenká a jemná.

 

 

Súvisiace lasery:
 

 

 

 

 

 

Odstránenie tetovania = výkon a rýchlosť zdroja

Odstránenie tetovania bez rizika zjazvenia

Existuje mnoho rôznych typov tetovania. Je preto dôležité starostlivo sledovať tetovanie pred začatím jeho odstraňovania, pretože každé tetovanie vyžaduje iné ošetrenie v závislosti na farbe, hĺbke a hustote pigmentu.

Hlavným rysom laseru Q-Switched je jeho schopnosť generovať extrémne silný pulz vo veľmi krátkych časoch a vytvárať "foto akustický" efekt, ktorý rozbije tetovacie pigmenty. 

 

 

 

 

Súvisiace lasery:
 
Synchro QS4     Luxea 

 

 

 

 

 

Vypnutie pokožky = neinvazívna liečba proti ochabnutosti

Nechirurgická liečba k obnovení laxnosti kožných tkanív

Vďaka svojim špičkovým technológiám stimulujú naše zariadenie neinvazívne alebo minimálne invazívne selektívne denaturácie kolagénových vlákien v derma a následnú produkciu nového kolagénu.

Skin Tightening obnovuje ako tón pleti, tak pevnosť pokožky. Nd: YAG laser, CO₂ a Coolwaves™ sú hlavnými zdrojmi zameranými na stimuláciu endogénneho kolagénu k podpore kompaktnosti a pevnosti pokožky. V závislosti na zvolenej metóde možno dosiahnuť premenlivých úrovní napnutie kože, s výrazným znížením laxnosti pokožky a zlepšením textúry.

 

 

 

 

Súvisiace lasery:
 

 

 

 

 

 

 

Chirurgia kože = tepelná energia v dermatológii

Laserová chirurgie sa stala silným a nenahraditeľným nástrojom v dermatologické liečbe

Stále presnejšie riadenie pulzov umožňuje optimalizáciu uvoľňovania (premena laserovej energie na teplo) tepla do tkanív, minimalizáciu nežiaducich vedľajších účinkov a zachovanie priľahlých perilezionálnych oblastí, čo znamená rýchlu a účinnú reepitalizáciu. Možnosť vykonávať presnú a jemnú vaporizáciu rozširuje potenciálny rozsah aplikácií ablačných laserov v chirurgickej dermatológii, napr.: mazové adenómy, seboroické a aktinické keratózy, jazvy po akné, chirurgické, traumatické, kondylómy, dermatofibromy, povrchové dyschrómie, závesné fibrómy, telangiektázické granulómy, apokryfné cystomy, epidermálne a mazové névy, Otophyma, papilómy ústnej dutiny, bradavice, xanthelasmas a oveľa viac.

 

 

 

 

Súvisiace lasery:
 

 

 

 

 

 

Psoriáza a vitiligo = najmodernejšia fototerapia

Laser MEL@308nm – najmodernejšie fototerapie pre liečbu psoriázy a vitiliga

Experimenty preukázali účinnosť svetelných zdrojov MEL @ 308nm od DEKA pre klinické príznaky psoriázy na lakťoch, kolenách, chrbte, chodidlách a dlaniach rúk, čo generuje predĺženú remísiu ochorenia a výrazne zvyšuje kvalitu života pacienta. Skúšky vitiliga preukázali prípady s vynikajúcim stupňom opätovné pigmentácie na tvári, krku, chrbte, bruchu a končatinách. I po jedinom ošetrenia je zosilnenie jadrového chromatínu epidermálnych vrstiev najskoršie známkou začiatku apoptotického procesu a jasne naznačuje, že cesta, po ktorej epidermis a infiltrát smerujú k uzdraveniu, je cestou programované bunečné likvidácie.

 

 

 

 

Súvisiace lasery:
 

 

 

 

 

 

 

Frakčný laser CO₂ určený k príprave kože na folikulárnu transplantáciu

Spoločnosť DEKA vyvinula nový Tricoscan™, systém frakčného laserového skenovania CO₂, ktorý pomáha trichologům v ich delikátnych a dlhých operáciách.

CO₂ laser odstraňuje rôzne hĺbky dermálneho a epidermálneho tkaniva a uľahčuje za pomoci Tricoscanu transplantáciu vlasových cibuliek. Povrchová frakčná ablácia umožňuje oveľa rýchlejší, po sebe idúce lineárne transplantácie.

 

 

 

 

Súvisiace lasery:
 
 
 
 
Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia