+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

Motus AX

 

 

Motus AX

 

ŠÚKL kód: P 98049

 

Špeciálne doporučené pre:

odstránenie chĺpkov, pigmentované lézie

 

 

 

 

Motus AX a technológia Moveo

Epilácia laserom: skutočne revolučná

 

 

Nájdenie správneho riešenia v pravý čas

Pohľad, ktorý v oblasti epilácie laserom chýbal. Jediný kompaktný systém, ktorý kombinuje vynikajúce schopnosti 755 nm alexandritového laserového zdroja a celkovú bezpečnosť a pohodlie.

Jediný pre jemné, svetlé chĺpky. Maximálna absorpcia chromozórom melanínu + vysoký špičkový výkon + voliteľné krátke dĺžky impulzu (až 2 ms).

 

 

 

 

Jednoduché intuície viedli k mimoriadnemu prielomu v technologickom pokroku

 

 

 

 

Celkový komfort a bez bolesti

Kontaktný chladiaci systém a opakované prechádzanie impulzmi s nižším výkonom vyvolávajú postupné zahrievanie, pričom je ošetrenie bezbolestné a bez vedľajších účinkov.

 

 

 

Účinný a bezpečný

Pre všetky typy pleti (aj tmavšie), na všetky typy vlasov, bez straty energie. 100 % použitej energie sa absorbuje. Odstraňuje nežiaduce vlasy v úplnom pohodlí aj svetlé chĺpky.

 

 

 

Rýchlosť aplikácie

Rýchlosť aplikácie (dosahujúca frekvencie 5 Hz) a obmedzený počet ošetrení potrebných na dosiahnutie trvalých výsledkov sú hlavnými výhodami pre lekárov, špecialistov a pacientov.

 

 

 

Úspora energie = úspora nákladov

MOVEO pomocou ľahkých krúživých pohybov dramaticky znižuje množstvo energie odrážanej pokožkou pomocou rýchleho, svižného kontaktu v celej oblasti ošetrenia, so 100% účinnosťou, do hĺbky a pri nižšom výkone.

 

 

 

Brožúra Motus AX

 

Odstraňovanie chlpkov

 

 

 

 

Motus AX s Moveo.

Skutočná revolúcia vo svete depilácie – Dvojitá energia dodávaná pokožke

Nová technológia s ručným násadcom Moveo se zafírovou špičkou, vyvinutá spoločnosťou DEKA, je unikátnou aplikáciou pri lekárskom laserovom odstraňovaní chĺpkov. Zafírová špička, ktorá prichádza do styku s pokožkou a znižuje tak straty z odrazenej energie. Vybavený integrovaným chladiacim systémom pre kontakt s pokožkou a akustickým signálom po dokončení vybranej oblasti dokáže MOVEO ošetriť plochy 100 cm2 za menej ako 25 sekúnd.

 

Sledujte ho v akcii

 

Moveo technology

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bez odrazu = 100% absorpcia energie

Celková priľnavosť ručného násadca na ošetrovanom povrchu znovu nastavuje rozptyl energie, čím sa dosiahne 100% absorpcia energie, čo znamená, že v porovnaní s inými systémami na trhu na získanie rovnakých výsledkov potrebujeme nižší výkon.

 

 

Maximálna účinnosť pri menšom výkone = celková bezpečnosť

Kumulatívne laserové lúče zabezpečujú množstvo energie pri impulzoch s nižším výkonom, čo vedie k zničeniu chĺpkov u pacienta úplne bezbolestne a bez vedľajších účinkov, ako sú spálenie alebo zblednutie, dokonca aj pri tmavších typoch pokožky.

 

 

 

 

 

Výhody úplného pohodlia špecialisty a pacienta:

Nová technológia Motus Moveo pomáha prekonať nepohodlné aspekty ošetrenia zmenou spôsobu, akým sa laser odráža na pokožke, a umožňuje všetkým klientom podstúpiť "bezbolestné" laserové odstránenie chĺpkov s vynikajúcimi výsledky tradičného Alexandritového laseru!

 

 

 
  • Plynulosť a ľahkosť kontaktného násadca
  • Rýchly výber parametrov liečby v integrovanom užívateľsky prívetivom software
  • Ľahko sa naučiť a používať
  • Účinné aj na jemné, svetlé chĺpky
  • Pre všetky typy pleti vrátane IV a V.
  • ŽIADNA energetická strata systému
  • ŽIADNE pálenie alebo zmena farby pokožky
  • ŽIADNA bolesť pre pacienta
  • Trvalé výsledky

 

 

 

 

 

MOVEO PL: Nový násadec MOVEO pre pigmentované lézie

DEKA predstavuje nový násadec Moveo PL, ktorý rozširuje výhody technológie Moveo na liečbu benígnych pigmentovaných lézií.

Tento nový násadec s priemerom 7 mm umožňuje ošetrenie kožných škvŕn postupným zahrievaním lézie. V porovnaní s tradičnou technikou "jediného miesta" zaručuje násadec Moveo PL vynikajúcu účinnosť bez toho, aby spôsoboval zmenu farby alebo hypopigmentáciu.

 

 

 

 

 

 

Sledujte to v akcii:

 

 

 

Súbory na stiahnutie

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia