+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

SmartXide² DOT/RF

 

 

 

Špeciálne doporučené pre:

jazvy, chirurgiu kože, proti starnutiu a vráskam, pigmentované lézie, spevnenie kože, laserovú transplantáciu vlasov

 

SmartXide² DOT/RF sa používa na korekcie nedostatkov pokožky. Jedinečným pôsobením na tkanivá, ktorým stimuluje neokolagenézu, pomáha naprávať prejavy starnutia ako sú vrásky a ochabnutosť.

 

 

 

 

 

SmartXide² DOT / RF

CO₂ laser + rádiofrekvencia: kombinovaná akcia, celkové omladenie

 

 

 

 

Zlatý štandard pre vrásky a ochabnutosť pokožky

 

 

 

Maximálna flexibilita pre akúkoľvek ošetrovanú oblasť a typ pokožky

 

 

 

Špičková bezpečnosť pre citlivé oblasti, ako je krk, dekolt a periokulár

 

 

 

Posilnené výsledky vďaka technológii PSD® (Pulse Shape Design):

  • minimálne tepelné poškodenie
  • malá invazívnosť
  • rýchlejšia doba zotavenia

 

 

 

Unikátny skener pre nové ošetrenie laserom podporované transplantácie vlasov, ktorý poskytuje rýchlejší ošetrenie pre lepšie výsledky.

Exkluzívna novinka roku 2019!

 

SmartXide²

 

Brožúra (EN)

 

 

 

 
 

 

Multifunkčný

 

 

 

Silný

 

 

Multi-zdrojový

 

 

 

 

 

Najpredávanejší CO2 laser DEKA, ktorý nie je s čím porovnať

SmartXide² kombinuje dve technológie v jednom všestrannom, multidisciplinárne použiteľnom zariadení. Firma DEKA ako prvá na svete vyvinula prístroj, ktorý funguje ako kombinácia CO2 lasera a RF frekvencie.

 

Výsledky tejto kombinácie sú dlhotrvajúce a zároveň bezpečné. Prácu so SmartXide² najlepšie vystihuje maximálna spoľahlivosť pri kontrole aplikácie a minimálne tepelné poškodenie. To zaručuje extrémne krátke časy uzdravenia pacientov.

 

150 liečebných procedúr priamo od spoločnosti DEKA. Veľkou výhodou je automatická konfigurácia stroja, kde si nastavíte presne to, čo potrebujete. Takisto DEKA prístroje ponúkajú vo všetkých svojich prístrojoch štyri druhy pulzov.

 

Prístroje sú garanciou talianskej kvality, zaručené dobrou životnosťou a garanciou kvality. Rovnako DEKA lasery ponúkajú inovatívnu technológiu na jednom mieste. prostredníctvom jedného výrobcu. Veľký dotykový displej SmartXide² je navrhnutý tak, aby maximálne zjednodušil nastavovanie operačných parametrov. Vstavaná databáza ponúka okamžite na výber spomedzi najvhodnejších nastavení pre aktuálny typ zákroku. Celé ovládanie je vymyslené navrhnuté tak, aby v maximálnej miere skrátilo čas, ktorý musíte venovať pre jeho naučeniu. Databáza je multimediálna, to znamená, že obsahuje fotografie a videá pre rýchly tréning vášho špecialistu.

 

 

 

 

 

 

Unikátna súčinnosť CO2 lasera a RF frekvencie

SmartXide² je kulmináciou 30 rokov výskumu a vývoja pokročilých laserových technológií. Ako prvé zariadenie na svete využíva kombináciu lasera (CO2) s rádiofrekvenciou (RF). Laser má k dispozícii 4 druhy pulzov. Táto jedinečná technológia, PSD® (Pulse Shape Design), dosahuje úroveň výkonu a výstupu, ktorú doposiaľ nebolo možné v dermatológiií dosiahnuť — kontrolou zlomkových laserových pulzov rôznej šírky, trvania a sily v špičkách.

 

HiScan DOT/RF môže selektívne dosiahnuť na všetky vrstvy pokožky. Teplo vytvárané na povrchu pokožky je možné perfektne ovládať až do hlbších oblastí. Pôsobenie je rýchle a účinné, čo prináša veľké výhody pre pacientov.

 

Jeden z pulzov je čisto ablačný, dosahuje rez bez tepelného chvosta, pretože pôsobí ako chladenie pri rezaní. Hĺbku ablácie umožňuje nastaviť nezávisle od tepelného pôsobenia.

 

SmartXide² DOT/RF nájde uplatnenie najmä v plastickej a estetickej medicíne, dermatologickej chirurgii, periokulárnom zdvíhaní, no nielen v nich. Presadzuje sa tiež v gynekológii pri endovaginálnych rejuvenizáciach.

 

Momentálne neexistuje zariadenie, ktoré by poskytovalo lepší pomer kvality a ceny, tiež úroveň komfortu, kontroly a spoľahlivosti, pre štart vašej novej kliniky. Ideálna kombinácia DEKA zariadení je Smartxide² DOT/RF, Motus AX a Synchro FT.

 

 

 

 

 

Smartxide² - multidisciplinárny systém

Smartxide² DOT / RF je kompatibilný s voliteľným príslušenstvom, ako sú dva diódové lasery, tri rôzne skenery pre chirurgické aplikácie a mnoho násadcov. Vďaka týmto voliteľným vlastnostiam je SmartXide² rovnako vhodný pre použitie v mnohých lekárskych odboroch:

  • Dermatológia a estetická liečba
  • MonaLisa Touch® a chirurgická V²LR (vulvovaginálne laserové pretváranie)
  • Neurochirurgia
  • Zubné lekárstvo
  • ORL, gynekológia a hojenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unikátna súčinnosť CO2 lasera a RF frekvencie prináša efektívnejšie zákroky laserom

 

SmartXide² je kulmináciou 30 rokov výskumu a vývoja pokročilých laserových technológií. Ako prvé zariadenie na svete využíva kombináciu lasera (CO2) s rádiofrekvenciou (RF). Ta mení štruktúru tkaniva do hĺbky, spevňuje a posilňuje ochabnutosť, stimuluje tvorbu buniek v tkanivách, ktoré produkujú kolagén. Laser má k dispozícii 4 druhy pulzov.

 

Táto jedinečná technológia, PSD® (Pulse Shape Design), dosahuje úroveň výkonu a výstupu, kontrolou zlomkových laserových pulzov rôznej šírky, trvania a sily v špičkách. Pripojením SmartCryo systému je možné dosiahnuť nepretržité chladenie najvrchnejších častí pokožky. Znižuje to citlivosť na zákrok a skracuje dobu uzdravenia.

 

 

 

 

Hi Scan DOT / RF – perfektné prispôsobenie potrebám každého pacienta

 

Frakčný laser CO₂ v kombinácii s bipolárnym RF zaručuje maximálnu flexibilitu a dokonalé prispôsobenie ošetrenie a typu pleti.

 

HiScan DOT/RF môže selektívne dosiahnuť na všetky vrstvy pokožky. Teplo vytvárané na povrchu pokožky je možné perfektne ovládať až do hlbších oblastí. Pôsobenie je rýchle a účinné, čo prináša veľké výhody pre pacientov.

 

 

 

 

 

Prispôsobiteľné prevádzkové parametre:

 

Sila. Jadro SmartXide² je laserový zdroj RF CO₂ dostupný pri 3 rôznych maximálnych výkonoch: 40, 60 alebo 80 W.

 

Tvar a čas pulzu. Integrovaná technológia PSD® môže poskytovať premennú dobu trvania pulzu, energiu a špičkové výkony. Štyri rôzne voliteľné pulzy umožňujú používateľom riešiť akýkoľvek konkrétny stav liečby z rôznych aplikačných oblastí (dermatológia, gynekológia a chirurgia) a typu pleti, aby dosiahli vynikajúce výsledky.

 

Bipolárna rádiofrekvencia. Špeciálne rozperky vyžarujú bipolárne RF, aby generovali selektívne ohrev s hlbokým a lokalizovaným pôsobením na pokožku, aby sa maximalizoval uťahovací účinok a znížili celkové prestoje.

 

Počet pulzov. Vďaka funkcii SmartStack je možné vykonať niekoľko následných pulzov na rovnakom mieste (DOT) v rozsahu od 1 do 5. Vďaka tejto funkcii je SmartXide² DOT / RF jedným z najbezpečnejších a najúčinnejších systémov na trhu vďaka dokonalé kontrole ako tepelného efektu, tak hĺbky odparovania, aby sa minimalizoval viditeľný erytém.

 

Režim skenovania a vzdialenosť medzi bodkami. Veľkosť a tvar (k dispozícii je 6 tvarov) a rozstup bodov je možné vybrať podľa oblasti a úpravy.

 

 

 

 

 

 

 

Dôkazom, že naozaj funguje, sú výsledky klinických štúdií. Naozaj funguje?

 

SmartXide² DOT/RF je v odvetví považovaný za najefektívnejšie zariadenie v odstraňovaní vrások a nedokonalostí pleti. Účinnou stimuláciou neokolagenézy dosahuje stále účinky na cieľovom tkanive, čo sa prejavuje vysoko efektívnou redukciou príznakov starnutia pokožky už po jednom ošetrení v dnešnej dobe je veľa reálne podložených vedeckých výsledkov, ktoré dokazujú že výsledky zákrokov a klinických štúdií sú neopísateľné.

 

 

 

 

 

 

Predtým / Potom 

Táto časť poskytuje vizuálne výsledky pred a po lekárskych procedúrach. Pozrite sa na vybrané klinické obrazy ilustrujúca rýchlu a efektívnu liečbu pomocou technológií a zariadení DEKA.
 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

 

 

 

Zoznam vedeckých publikácií

 

Laserová technika MonaLisa Touch® je stále jediná laserová technika uznávaná vo vedeckej medicíne s medzinárodne publikovanými článkami. Ich zoznam nájdete v letáku MonaLisa Touch® na strane 11.

 

Aktuálny zoznam vedeckých publikácií (EN)

 

Viac odborných článkov o SmartXide2 nájdete na DEKAlaser.com po zaregistrovaní

 

 

 

Zoznam voľne prístupných odborných článkov (ENG) pre SmartXide²:

 

Viac odborných článkov o SmartXide² nájdete na DEKAlaser.com po zaregistrovaní

 

 

 

 

Sledujte to v akcii

 

Video SmartXide2 (EN)   Sledujte všetky videá

 

 

 

 

Komplexné a všestranné riešenie!

Gynekológia. MonaLisa Touch® ako súčasť V²LR procedúr.

 

Vďaka HiScan V²LR procedúram a MonaLisa Touch® technike je využitie v gynekológii skutočne široké. Pomáha pri ošetrení príznakov vaginálnej atrofie a stimuluje vaginálnu sliznicu prirodzenou cestou. Jedná sa o bezpečný a bezbolestný zákrok, prostredníctvom podobnej metódy, ktorá sa používa k spomaleniu starnutia tváre. Výhodou je, že zákrok nezahŕňa žiadne rezy ani zašívanie.

 

 

 

MonaLisa Touch® sa využíva aj pri liečbe vaginálnej laxity, močovej inkontinencie, Postpartum Perineal traume, pri liečbe genitálnych a v kozmetickej laserovej chirurg. Špeciálny nástavec, po zasunutí do vagíny, podporuje tvorbu kolagénu pôsobením CO2  lasera priamo na vaginálnu sliznicu (vaginal mucosa). Výsledkom je okamžité vrátenie farby, trofizmu  a elasticity.

 

Viac o Mona Lisa Touch EN

 

 

 

 

Dermatológia. Technika Madonna Lift

V ORL boli vyvinuté spôsoby ablácie hlasiviek prostredníctvom CO2 laseru, ktorý je charakterizovaný vysokým a bezpečným výkonom pri zákroku. Pracuje tak, aby nedošlo k poškodeniu tkanív, čo zaručuje výborné výsledky a kvalitu.

 

 

 

Menej bolestivé stomatologické zákroky

SmartXide² DOT/RF si najmä vďaka čisto ablatívnemu rezu nachádza uplatnenie aj v stomatológiístomatológii. Pre stomatológa je preparácia tvrdých zubných tkanív, plošná parodontologická chirurgia aj dentoalveolárna chirurgia, vykonávaná pomocou ablatívneho rezu CO2 lasera, menej krvácavá. Ablatívny rez má hemostatický účinok na malé cievky, hneď ich uzatvára. Pre pacienta to znamená menej bolestivý zákrok, menej bolesti pri kratšom hojení. V podmienkach slovenského a českého trhu ešte nie je vždy kúpa SmartXide² pre zubnú ambulanciu samotnú ľahko ekonomicky realizovateľná. Vďaka svojej prenositeľnosti sa však SmartXide² DOT/RF rýchlo ujal na väčších klinikách, kedy si ho stomatológ na deň-dva vypožičiava.

 

 

 

 

Dermatológia. Technika Madonna Lift

V ORL boli vyvinuté spôsoby ablácie hlasiviek prostredníctvom CO2 laseru, ktorý je charakterizovaný vysokým a bezpečným výkonom pri zákroku. Pracuje tak, aby nedošlo k poškodeniu tkanív, čo zaručuje výborné výsledky a kvalitu.

 

 

 

Menej bolestivé stomatologické zákroky

SmartXide² DOT/RF si najmä vďaka čisto ablatívnemu rezu nachádza uplatnenie aj v stomatológiístomatológii. Pre stomatológa je preparácia tvrdých zubných tkanív, plošná parodontologická chirurgia aj dentoalveolárna chirurgia, vykonávaná pomocou ablatívneho rezu CO2 lasera, menej krvácavá. Ablatívny rez má hemostatický účinok na malé cievky, hneď ich uzatvára. Pre pacienta to znamená menej bolestivý zákrok, menej bolesti pri kratšom hojení. V podmienkach slovenského a českého trhu ešte nie je vždy kúpa SmartXide² pre zubnú ambulanciu samotnú ľahko ekonomicky realizovateľná. Vďaka svojej prenositeľnosti sa však SmartXide² DOT/RF rýchlo ujal na väčších klinikách, kedy si ho stomatológ na deň-dva vypožičiava.

 

 

 

 

 

Ideálne riešenie pre jednodňovú chirurgiu

Ľahko prenositeľný

 

Laserová chirurgia sa čím ďalej viac stáva dôležitým nástrojom v dermatológii. Báza pri laserových aplikáciách je premena energie laseru na teplo. V závislosti od teploty dosiahnutej určitej oblasti je vyrobená tepelná energia schopná koagulovať, odparovať alebo odstraňovať tkanivá. Takisto DEKA ponúka výrobu dvoch laserov pre dermatologickú chirurgiu: CO2 (SmartXide DOT) a Er YAG (Smart2940 Plus). Čo sa týka presne riadených impulzov, umožňujú optimalizovať uvoľňovanie tepla do tkanív, eliminovať vedľajšie účinky (zjazvenie a dyskromické účinky) a zachovať susedné perilezionálne oblasti.

 

 

 

 

 

Hlavné pozitíva pre profesionálovNa čo upriami pozornosť profesionál, ktorý roky používa DEKA?

 

 

Rameno vyrobené z titánu s mikrometrickou vyvažovacou stupnicou.

Plastik, ktorý má skúsenosti s robením viečok, ocení titánové rameno s mikrometrickou vyvažovacou stupnicou. Koncovka, ktorá vyzerá ako pero sa dá mikrometricky vyvážiť až do nulovej váhy. Výsledok? Pri práci v ruke nie je cítiť protiváha, na ktorú si musíte zvykať u menej sofistikovaných prístrojov, s ktorými sa bežne v praxi stretnete. Máte úplne voľnú ruku.

 

 

Prúd vzduchu, ktorý chráni optiku

Túto vychytávku doceníte až neskôr po zakúpení nového prístroja. Kto používal revolučné prístroje DEKA už v minulosti tak vie, že za určitých okolností sa môže spáliť optika a je nutné vyhľadať servis. Prúd vzduchu, ktorý chráni optiku v najnovšej generácií CO2/RF laserov DEKA, doceníte ako veľmi praktickú vychytávku, ktorá šetrí náklady na servis.

 

 

Sterilizujú sa len tubusy hlavíc (optiku vyberiete)

Dá sa potom ľahko domyslieť si, že to má. Má to významný vplyv na životnosť optiky.

 

 

Integrované odsávanie do ruky

Dym z miesta je odsávaný okamžite a účinne, priamo do ruky.

 

 

 

 

 

Výhody SmartXide²

 

DOT/RF je efektívna a kvalitná, všestranne použiteľná, presná a najmä bezpečná technológia

 

SmartXide² DOT/RF umožňuje výber všetkých operačných parametrov, modulačných zákrokov v súlade s charakteristikou pacienta a cieľových tkanív. Využijete to najmä pri zložitejších zákrokoch, ako sú jazvy, kožná pigmentácia, deep rhytidosis a pri tmavých pokožkách. SmartXide úplne odstraňuje riziko PIH (Post In ammatory Hyperpigmentation).

 

 

Bezúdržbový

nemá násilný spotrebný materiál, že si na seba zarobí.

 

 

Databáza 150+ liečebných procedúr

Predtým ako zvládnete ovládanie prístroja v kompletne manuálnom režime, ponúkame databázu 150+ liečebných procedúr. Všetky sú to profesionálne nastavenia prístroja pre konkrétne zákroky, ktoré fungujú na jedno stlačenie tlačidla.

 

Technológia PSD®

Výsledok kombinácie CO2 a RF je exkluzívna technológia Pulse Shape Design (PSD). Flexibilita pri výbere tvaru pulzu: S-pulse, D-pulse, H-pulse, U-pulse a CW mode významne rozširujú chirurgické možnosti SmartXide². Jedná sa o dokonalú kontrolu zlomkových laserových pulzov rôznej šírky, trvania a sily v špičkách. S týmito nastaveniami sa v SmartXide² DOT/RF stretnete pod názvami SmartPulse (SP), DEKAPulse (DP) a HighPulse (HP). V prvej časti laserového pulzu (ablačný pulz) sa uvoľní veľmi rýchlo veľké množstvo energie. Dôjde k okamžitému odstráneniu epidermis a najvrchnejších vrstiev kože, ktoré sú menej bohaté na vodu. Po okamžitom vyparení sa laserová energia CO2 premení na teplo, ktoré prenikne hlbšie do vrstiev bohatších na vodu. Výsledok je okamžitý úbytok tkaniva, čo stimuluje bunky, produkujúce nový kolagén.

 

 

 

 

 

 

 


Široké uplatnenie SmartXide² v gynekológii

 

Deka laser TV

 

 

 

 

 


 

Video príklady používania (ENG) SmartXide²:

 

 

Súbory na stiahnutie

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia