+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

Minisilk FT

 

 

 

Špeciálne doporučené pre:
Pigmentované lézie, epiláciu, ochranu proti starnutiu a vráskam, cievne lézie

 

 

 

 

Správny pulz pre každé lekársko-estetické centrum

Vysoký výkon, bezpečná technológia a skromné výdavky robia z Minisilk FT ideálny nástroj pre uspokojenie potrieb pacientov, od odstraňovania chĺpkov po fotorejuvenáciu pokožky

 

 

Kľúč k úspechu:

 

 

 

Ošetrenie vyššej intenzity bez tepelného poškodenia vďaka frakčnému pulzu.

 

 

 

5 výmenných filtrov s rôznym spektrom emisie v 2 rôznych veľkostiach škvŕn na prispôsobenie emisie podľa potrieb pacienta.

 

 

 

Nastaviteľné úrovne pre systém chladenia, pre kontakt s pokožkou, integrované v násadci.

 

 

 

Kompaktná a ľahká technológia. Zmenšená veľkosť Minisilk FT uľahčuje pohyb a ľahký a súdržný násadec zaručuje jednoduché ošetrenie.

 

 

 

Integrovaný merač výkonu.

 

 

 

Brožúra (EN)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frakčný pulz = záruka bezpečnosti

Pulz Minisilk FT možno rozdeliť na tri pulzy: vlastnosť, vďaka ktorej je táto technológia ideálna pre odstraňovanie chĺpkov alebo škvŕn na tmavých pokožkách. Frakčné pulzy umožňujú používať oveľa vyšší fluence a zároveň chrániť pokožku.

 

 

 

Merač výkonu

Integrovaný merač výkonu neustále sleduje počet emitovaných pulzov, skutočnú účinnosť každého jednotlivého pulzu a správnu funkciu násadca. DEKA je jednou z mála spoločností na trhu, ktorá dokáže zaručiť množstvo a kvalitu pulzov, čo je v každodennej praxi mimoriadne užitočné.

 

 

 

 

 

 

Výmenné filtre

Násadec pulzného svetla FT je vybavený 5 vymeniteľnými filtrami (500, 520, 550, 600, 650 nm), ktoré možno jednoducho vymeniť za niekoľko sekúnd bez nutnosti výmeny násadca.

Každý filter je k dispozícii v 2 rôznych veľkostiach škvŕn.

 

 

 

 

 

 

 

 

Predtým a potom 

Prezerajte si fotografie skutočných pacientov pred a po pozitívnych výsledkoch pomocou Minisilk FT v pigmentovaných léziách, odstraňovanie chĺpkov a ďalších.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysoký výkon a frakčný pulz Minisilk FT umožňuje aktivitu iba na cieľové štruktúre bez tepelného poškodenia okolitých oblastí. Skromné výdavky robia z Minisilk FT najlepší možný nástroj na uspokojenie potrieb pacienta. Účinnosť technológií DEKA a široký násadec zrýchľujú dobu ošetrenia, takže je Minisilk FT vhodný najmä pre väčšie oblasti tela.

 

 

Súbory na stiahnutie

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia