+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

Glide

 

Kategória: 

DEKA Aesthetisc          

DEKA Intimate

 

Zdroj:

CO2 laserový zdroj 10600 nm, maximálny výkon 60W

 

Systém Glide (M127B1) s príslušenstvom je zdravotnícke zariadenie (ŠÚKL kód: P 7153A) určené pre rez, excíziu, abláciu, vaporizáciu koaguláciu mäkkých tkanív tela v dermatológii, plastickej chirurgii, gynekológii (vrátane vaginálnej atrofieliečby GSM) a genitourinárnej chirurgii.

 

Nový systém Glide sa dobre prispôsobuje ošetreniu mnohých oblastí, dokonca aj tých najcitlivejších, ako je krk, dekolt a oblasť okolo očí.

 

 

Indikácie – estetika:

 • Fotoomladenie pleti
 • Jazvy po akné
 • Hlboké jazvy
 • Redukcia vrások na tvári
 • Periokulárny lifting
 • Dermatochirurgia

 

Indikácie – gynekológia:

 • Genitourinárny syndróm menopauzy
 • Dyspareunia, vaginálna suchosť, svrbenie a pálenie
 • Symptómy hypoestrogenizmu po pôrode
 • Funkčná a estetická genitálna chirurgia
 • Kolposkopia

 

 

Brožúra (EN) – dermatologická:

            na stiahnutie TU
 

Brožúra (EN) – gynekologická:

          na stiahnutie TU

 

 

Prečo sa rozhodnúť pre systém Glide?

 

1. Skúsenosti a záruka kvality

Spoločnosť DEKA vykryštalizovala výsledky svojho 30-ročného know-how do technologického pokroku tohto zariadenia a jeho príslušenstva.

 

2. Maximálna účinnosť a bezpečnosť

Laserový zdroj s exkluzívnou technológiou PSD a funkciou SMARTSTACK dosahuje vysokú úroveň účinnosti a bezpečnosti, akú sa nikdy predtým nepodarilo dosiahnuť.

 

3. Multidisciplinárnosť a flexibilita

GLIDE má kompletnú škálu skenovacích systémov, vďaka ktorým sa rozsah aplikácií, ktoré táto technológia umožňuje, rozšíril.

 

4. MonaLisa Touch®

Jediný vedecky overený laserový zákrok pre zdravie intímnych partií žien. Viac ako 80 medzinárodných recenzovaných publikácií a klinických štúdií potvrdilo skvelú účinnosť a bezpečnosť procedúry MonaLisa Touch.

                                                                   

Exluzívna PSD technológia

 

Technológia PSD (Pulse Shape Design) umožňuje vybrať si z rôznych impulzných modalít, aby ste mohli selektívne riadiť hĺbku vaporizácie a tepelný účinok: S-Pulse, D-Pulse. H-Pulse, U-Pulse, CW. Zmenou impulznej modality v príslušnej oblasti získate rôzne ablačné a stimulačné účinky pre splnenie rôznych klinických potrieb.

 

 

D-PULSE

D-Pulse je exkluzívny pulzný tvar navrhnutý spoločnosťou DEKA špeciálne pre ošetrenie vaginálnej sliznice MonaLisa Touch®, čím je zaistená maximálna účinnosť (pomocou správnej hĺbky prieniku) bez akýchkoľvek vedľajších účinkov (kontrola tepelného účinku).

 

    

 

  

 

Funkcia SmartStack

Vďaka funkcii SmartStack je možné vykonať množstvo subsekventných impulzov na rovnakom mieste v rozsahu od 1 do 5, vďaka čomu je systém Glide jedným z najbezpečnejších a najefektívnejších systémov na trhu a výrazne sa skracuje aj čas zotavenia pacienta.

 

Hlavné výhody:

 • Dokonalá regulácia tepelného účinku: Medzi jednotlivými impulzmi sa tkanivo ochladzuje, čím sa znižuje tepelné poškodenie a riziko nežiadúcich vedľajších účinkov.
 • Presná  regulácia hĺbky vaporizácie: Zabraňuje silnému krvácaniu, čo má za následok rýchle hojenie a zvýšený komfort pacienta.

SKENOVACIE SYSTÉMY

 

Systém Glide je vybavený celým radom nových skenovacích systémov, optimalizovaných tvarom, hmotnosťou, jednoduchším pripojením a veľkosťou, aby sa maximalizoval komfort pri manipulácii.

 

 

 

µ-Scan DOT

Skenovací systém navrhnutý tak, aby zaistil maximálnu ergonómiu pri frakcionovaných alebo tradičných úpravách povrchu (modifikovateľné parametre: veľkosť, rozpínanie a tvar skenovanej oblasti)

 

 

 

µ-Scar 3

Skenovací systém určený na remodeláciu hlbokých jaziev. Minimalizuje riziko hyper a hypopigmentácie po ošetrení vďaka menšej veľkosti ošetrovanej lokality, čím sa vytvára väčšia hĺbka pôsobenia so zníženou energiou.

 

 

   

 

Derma scan

Skenovací systém spárovateľný s nadstavcami so 4” a 7” ohniskom určený na rýchle a trojrozmerné ablácie.

   

 

 

µ-Scan V2LR

Skenovací systém určený na liečbu menopauzálneho urogenitálneho syndrómu. Frakcionovaná energia CO2 lasera sa prenáša na vaginálne steny a účinne stimuluje regeneráciu tkaniva s bezkonkurenčnými výsledkami.

Tento skenovací systém možno použiť s rôznymi typmi sond na ošetrenie vo vnútri vaginálneho kanála, vďaka čomu sa prispôsobí špecifickým klinickým a/alebo anatomickým potrebám jednotlivých pacientov.

 

 

     

 

 

MonaLisa Butterfly

Vďaka nemu sa ošetrenie vykonáva veľmi jednoducho, je bezpečnejšie a opakovateľné.

Ide o nový automatický systém, synchronizovaný s laserovou emisiou a parametrami, ktorý uľahčuje pohyb sondy vo vagíne a predovšetkým štandardizuje ošetrenie.

Vďaka tomuto inovatívnemu zariadeniu stačí nastaviť parametre z databázy a ošetrenie prebieha automaticky, bezpečne a rovnomerne. Monalisa Butterfly je revolučný nástroj, ktorý podporuje lekára pri vykonávaní ošetrenia MonaLisa Touch.

             

 

 

 

 

 

ColpoScan

Toto nové príslušenstvo, ktoré kombinuje skenovací systém a mikronadstavec, rozširuje využiteľnosť systému Glide o kolposkopickú mikrochirurgiu. Vlastnosti tohto kompaktného systému, kompatibilného so všetkými kolposkopmi, robia z tohto prístroja zlatý štandard pre extrémne presné, bezpečné, opakovateľné a rýchle ošetrenia.

 

 

 

 

 

Má jednoduché ovládanie a 5 funkcií ovládaných exkluzívnym joystickom s mikrospínačom:

 

• Rotácia pri skenovaní

• Regulácia veľkosti skenovania

• Skenovanie-ON / Skenovanie-OFF

• Modifikácia tvaru skenovania

• Stlačením joysticku môžete otvoriť menu nastavenia a vycentrovať laserový lúč na 4 osiach.

 

Vďaka Easy Control sú riadené všetky funkcie systému, pričom naďalej môžete pozorovať oblasť, ktorá sa kolposkopicky vyšetruje.

 

µ-Integrated Scan

• Ultra rýchly laserový lúč (100 milióntin sekundy).

• Vysoko presný tvar skenovania, na rezanie a abláciu tkaniva

• Jednoduché zaostrenie - zoom s plnou HOLO technológiou

  (holografická šošovka a vysokoodrazové zrkadlá)

• Dokonalý súlad medzi navádzacím svetlom a CO2 laserom

        

 

 

 

                       Prezentačné video laserového systému Glide:     

 

                              

 

 

 

 

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia