+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

SmartXide² V2LR

 

 

 

Špeciálne doporučené pre:

MonaLisa Touch® a chirurgická V²LR

 

 

 

 

SmartXide² s konfiguráciou V²LR

 

Originálne prelomový frakčný laserový systém CO₂ pre ošetrenie MonaLisa Touch® v estetickej laserovej chirurgii a kozmetickej chirurgii genitálií.

 

Vďaka jedinečným a exkluzívnym funkciám SmartXide² V²LR je optimálnym riešením pre GSM (genitourinárny syndróm menopauzy) a labiálnu chirurgiu, ako je labioplastika, vaginálne pretváranie a klitorálne uvoľnenie.

 

 

 

SmartXide² a kľúče k úspechu

 

 

 

Perfektná interakcia laser–tkanivo.

Exkluzívny pulz (D-Pulse) zaisťuje maximálnu účinnosť bez vedľajších účinkov.

 

 

 

 

Rýchle a bezbolestné ošetrenie.

Energia lasera do vaginálnych stien je poskytovaná v nekontinuálnom režime (DOT-Therapy): laserom je priamo ovplyvnené iba malé percento vaginálneho tkaniva.

 

 

 

Maximálna prispôsobivosť pacientky.
Dostupnosť rôznych typov sond pre riešenie konkrétnych klinických, alebo anatomických potrieb jednotlivých pacientov. K dispozícii je 360 ° jednorazová sonda.

 

 

 

 

Brožúra (EN)

 

 

 

 
 

 

Univerzálnosť

 

 

 

Jednoduchosť

 

 

Účinnosť

 

 

Bezpečnosť

 

 

 

 

SmartXide² / MonaLisa Touch

 

Vďaka jedinečným a exkluzívnym vlastnostiam SmartXide² V²LR je optimálne riešenie pre účinnú a bezbolestnú liečbu atrofickej vaginitídy bez vedľajších účinkov, rovnako ako pre iné tvrdohlavé stavy, ako je vaginálna laxita, mierna inkontinencia moču alebo iné sexuálne problémy súvisiace s popôrodným výkonom (MonaLisa Dotyk).

 

MonaLisa Touch™ podporuje obnovu rovnováhy genitálnej sliznice bezpečným a bezbolestným spôsobom, pomocou metódy podobnej tým, ktoré sa používajú k spomaleniu starnutia pokožky na tvári.

 

MonaLisa Touch uvoľňuje atrofické príznaky a je jedna z najvýhodnejších vaginálnych obnovujúcich techník pre rešenie najproblematickejších príznakov spojených s vaginálnou atrofiou: slabá vaginálna lubrikácia, pošvové svrbenie, sucho, ťažkosti, bolesť počas pohlavného styku.

 

Vplyv laseru na vaginálnu sliznicu stimuluje produkciu kolagénu, zlepšuje funkčnosť ošetrovanej oblasti a obnovuje správny krvný obeh, prirodzene normalizuje fyziológiu vaginálnych stien.


 

 

 

 

D-PULSE – Špecifický tvar pulzu pre vaginálnu sliznicu

D-Pulse je exkluzívny tvar pulzu, navrhnutý spoločnosťou DEKA špeciálne pre ošetrenie MonaLisa Touch®, čím zaisťuje maximálnu účinnosť (pri použití správnej hĺbky penetrácie) bez vedľajších účinkov (kontrola tepelného účinku).

 

 

 

 

 

 

Hi-Scan – skenovací systém, ktorý zaisťuje rýchlosť a opakovateľnosť liečby

Exkluzívna sonda HiScan V²LR – aplikátor s plným uhlom vyžarujúci laserovú energiu v jednom 360stupňovom uhle – špeciálne navrhnutý pre procedúru MonaLisa Touch®, zaisťuje rýchle a dokonale hladké ošetrenie ľahko opakovateľné buď v priebehu času, alebo u rôznych pacientok.

Okrem 360 ° sondy sú dodávané ďalšie aplikátory: 90 ° sonda, špeciálne pre ošetrenie horného kanála (močová inkontinencia) a aplikátor pre vonkajšie genitálie (DOT Therapy).

 

 

 

 

 

Viac videí

 

 

Videá a ukážky SmartXide² V²LR

 

Objavte všetky novinky o tomto lekárskom riešení sledovaním videí.

 

 

 

 

 

 

Smartxide² - multidisciplinárny systém

Smartxide² V²LR je kompatibilný s voliteľným príslušenstvom, ako sú dva diódové lasery, tri rôzne skenery pre chirurgické aplikácie a mnoho násadcov. Vďaka týmto voliteľným vlastnostiam je SmartXide² rovnako vhodný pre použitie v mnohých lekárskych oboroch, ako sú:

  • Dermatológia a estetická liečba
  • MonaLisa Touch® a chirurgická V²LR
  • ORL, gynekológia a hojenie

 

 

Pozrite sa na všetky komponenty a príslušenstvo, násadce a nástroje, ktoré dodávajú našim pracovným staniciam všestrannosť a efektivitu.

 

Vidieť viac

 

 

 

 

 

Predtým a potom 

Prezerajte si fotografie skutočných pacientov pred a po s pozitívnymi výsledkami pomocou SmartXide² V²LR pre MonaLisa Touch® a ďalšie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Súbory na stiahnutie

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia