+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

SmartXide Punto

 

 

Konfigurácia CO2 lasera novej vstupnej úrovne

Špeciálne určené pre estetickú medicínu a dermatologickú chirurgiu. Terapia dermálnou optickou termolýzou, lifting v oblasti očí,  ošetrovanie jaziev dermatologická chirurgia, plastika a estetika.

 

 

 

 

SmartFide Punto frakčný CO2 laser = jedinečná CO₂ laserová pulzní technológia za dostupnú cenu

 

 

Sofistikovaný výkon

Spoločnosť Deka pripravila postup pre novú generáciu CO2 laserov pomocou DOT Therapy. Najnovším systémom SmartXide Punto je nová základná konfigurácia CO2 lasera určená pre estetickú medicínu a dermatologickú chirurgiu! Nový systém prináša neprekonateľnú flexibilitu a skrátenie prestojov s plnou kontrolou parametrov (ablácia, termálna zóna, erytém), čo dáva lekárom možnosť prispôsobiť liečbu všetkým pacientom.

 

 
 

SmartXide Punto

Získanie výkonu nikdy predtým nedosiahnutého v dermatologických aplikáciách.

 

 

 

 

 

Nový SmartXide Punto: kľúče k úspechu

 

 

 

NEKOMPROMISNÁ VŠESTRANNOSŤ

Personalizovaný výber tvaru impulzu vďaka technológii PSD®. Štyri dostupné tvary pulzu a režim Coolpeel umožňujú profesionálom zvoliť ten správny pulz pre akýkoľvek stav pokožky a ošetrovanú oblasť.

 

 

 

DOKONALÁ ZHODA MEDZI ODSTÁVKOU A VÝSLEDKAMI

Možnosť minimalizovať vedľajšie účinky a prestoje voľbou správneho pulzu, správneho režimu skenovania a funkcie SmartStack.

 

 

 

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA RUKA V RUKE

Maximálna spoľahlivosť a kontrola s minimálnym tepelným poškodením a optimálnou dobou hojenia.

 

 

 

DÔVERA V ODBORNOSŤ

DEKA je priekopníkom v laseroch CO2. SmartXide Punto je výsledkom desaťročných skúseností.

 

 

 

 

Brožúra

 

 

 

 

Celý rad ošetrení pre omladenie pleti

Vďaka nekompromisnej všestrannosti je SmartXide Punto schopný úspešne a bezpečne liečiť aj v tých najzložitejších prípadoch, ako sú jazvy, povrchová pigmentácia a hlboké vrásky, rovnako tak na veľmi chúlostivých miestach, napríklad na krku a viečkach, na fototypoch s vysokým rizikom PIH (pozápalové hyperpigmentácie).

 

 

 

 

Video na Dekalaser

 

 

 

 

 

Ošetrenie Coolpeel ™ CO₂ je jednoducho oveľa chladnejšie

Coolpeel ™ je zbrusu nový spôsob, ako poskytnúť výhody tradičného ošetrenia CO₂ resurfacing, s bezpečnejším a pohodlnejším prístupom, a to zameraním len na povrchovú vrstvu kožného tkaniva.

 

Video na Dekalaser

 

 

 

 

 

 

 

Výkonnostné úrovne, aké v dermatologických aplikáciách nikdy predtým neboli dosiahnuté

SmartXide Punto je schopný úspešne a bezpečne liečiť aj v tých najzložitejších prípadoch, ako sú jazvy, povrchová pigmentácia a hlboké vrásky, aj na veľmi chúlostivých miestach (napríklad na krku a viečkach) a na fototypoch s vysokým rizikom PIH (pozápalové hyperpigmentácie).

 

 

 

 
 

 

Univerzálnosť

 

 

 

Jednoduchosť

 

 

Účinnosť

 

 

Bezpečnosť

 

 

 

 

 

Na mieru šité ošetrenie s technológiou PSD®

Jadrom lasera Smartxide Touch je zdroj RF CO₂ posilnený technológiou PSD®, ktorý môže produkovať frakčné laserové impulzy s variabilným tvarom, trvaním, energiou a špičkovým výkonom.

 

 

 

 

Možnosť vybrať spomedzi 3 rôznych tvarov impulzov:

 

   

 

 

 

Vďaka technológii PSD® je modulácia ablácie a tepelná denaturácia ideálna pre potreby každého pacienta a ošetrenia.

 

Tepelný účinok: po ablácii sa energia CO₂ lasera premieňa na teplo šíriace sa hlboko v derme a spôsobujúce okamžité „scvrknutie“ tkanív so stimuláciou tvorby nového kolagénu.

 

Ablácia: špičkový výkon dodávaný v prvej časti impulzu veľmi rýchlo uvoľňuje veľké množstvo energie a spôsobuje okamžitú abláciu epidermy a vrchných vrstiev pokožky.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Funkcia SmartStack

Vďaka funkcii SmartStack je možné pôsobiť viacerými po sebe idúcimi impulzmi na rovnakom mieste (DOT) v rozmedzí od 1 do 5.

 

Maximálne výhody:

  • Dokonalá regulácia tepelného účinku. Medzi impulzmi sa tkanivo ochladzuje, čím sa znižuje tepelné poškodenie a riziko nežiadúcich vedľajších účinkov.
  • Presná regulácia hĺbky odparovania. Zabraňuje silnému krvácaniu, čo má za následok rýchle hojenie a zvýšený komfort pacienta.

Vďaka funkcii SmartStack je SmartXide² TouchDOT / RFSmartXide Punto jedným z najbezpečnejších a najefektívnejších systémov na trhu.

 

 

 

 

 

Predtým a potom 

Pozrite si fotografie skutočných pacientov s pozitívnymi výsledkami pred ošetrením a po ošetrení  pomocou SmartXide Punto v dermatologickej, plastickej a estetickej chirurgii, terapii dermálnou optickou termolýzou a ešte omnoho viac:

 

Nahliadnite do vybraných klinických obrazov ilustrujúcich rýchle a účinné ošetrenie s technológiou a prístrojmi DEKA.
 

 

   

 

 

 

 

 

 

Tu nájdete niekoľko doplnkov týkajúcich sa SmartXide Punto

Komponenty a príslušenstvo, násadce a nástroje dodávajú našim pracovným prístrojom všestrannosť a efektivitu. Prejdite si zoznam príslušenstva pre Vaše zariadenie DEKA.Zde najdete několik doplňků týkajících se SmartXide Punto

https://www.dekalaser.com/en-GB/productaccessories.aspx?item=Punto

 

 

 

Súbory na stiahnutie

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia