+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

DenaVe

 

 

 

Špeciálne doporučené pre:

cievne lézie, rozsiahle oblasti rosacei, difúzna materská znamienka telangiektázie, hemangiómy, starnutie, lentigos

 

 

 

 

 

DenaVe výhody

 • perfektná zhoda
 • rýchlosť, účinnosť
 • veľká selektivita
 • pre všetky typy pleti
 • jednoduché použitie
 • dobre znášaný pacientmi
 

 

Brožúra (EN)

 

 

 

 

Zostaňte na vrchole, poďme na DenaVe! Bezpečnosť a nová technológia pri cievnych ošetreniach

Prvý kompaktný laser, ktorý vydáva rovnakú vlnovú dĺžku ako farbivo v kontinuálnom alebo pulznom režime, optimalizovaný pomer hĺbky absorpcie / penetrácie.

 

 

Oproti tradičným laserom dodáva laserovú energiu vo viac mikroskopických pulzoch skôr ako v jednej veľkej spojitej vlnovej dĺžke. Táto odlišná metóda podávania vedie k významne menšie bolesti pri minimalizácii rizika modrín, opuchov a prestojov u pacientov.

 

 

 

 

 

Nová špičková technológia 585 nm dióda dodávaná cez optické vlákno

Vďaka technológii FSOPS je DenaVe zlatým štandardom pre liečbu cievnych lézií s minimálnymi nákladmi a prestojmi pacienta, a predstavuje dokonalé riešenie pre lekárov zameraných na optimálne vaskulárne a pigmentové výsledky.

DenaVe je diódový laser dodávaný prostredníctvom optického vlákna, je extrémne odolný, čo umožňuje ušetriť náklady na spotrebný materiál i náklady na údržbu.

 

 

Individuálnejšie ošetrenie potrieb pokožky

Existuje mnoho vylepšení, ktoré umožňujú DenaVe minimalizovať možné vedľajšie účinky a nepohodlie. Integrovaný chladič Cryo Zimmer maximalizuje pohodlie pacienta a znižuje klinické prestoje.

DenaVe obmedzuje výskyt purpury využitím selektívnej fototermolýzy, tým poskytuje ideálnu vlnovú dĺžku, fluenciu a šírku pulzu, aby bola kratšia ako doba tepelnej relaxácie ciev. Patentovaná technológia EliteScan™ umožňuje presné doručenie a produkuje minimálne poškodenie epidermis.

 

 

 

 

Vysoká presnosť  

DenaVe je jediným vaskulárnym zariadením, ktoré integruje technológiu skenera do laserového násadca. Prostredníctvom pokročilé technológie skenera EliteScan je možné vybrať požadovaný režim plnenia, viac tvarov, upraviť veľkosť oblasti a veľkosť bodov. Operátori majú úplný výhľad na dodávku lúča. Lúč možno ľahko a rýchlo nastaviť pomocou ovládania LED v násadci tak, aby zodpovedal tvaru a veľkosti ciev alebo pigmentu. Táto presnosť zaisťuje presné výsledky a zároveň znižuje zbytočné teplo do nedotknutých oblastí.

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Veda v pozadí = ELITESCANTM

Jedinečný integrovaný skener na urýchlenie maximalizácie presnosti

Technológia skenera umožňuje ošetrenie veľkých plôch veľmi presným, bezpečným a rýchlym spôsobom. Voliteľné parametre skenera poskytujú užívateľom optimálnu správu distribúcie tepla laserom pre akékoľvek konkrétne ošetrenie.

Presnosť skenera zaisťuje presné a homogénne výsledky a zároveň obmedzuje zbytočné teplo na nedotknuté oblasti pre dokonalé prispôsobenie ošetrenia.

 

 

 

 

 

 

 

 
 • premenlivá hustota výšky tónu
 • vzorom bezpečnosti a pohodlia
 • voliteľné režimy plnenia
 • nastaviteľná veľkosť ošetrovacej oblasti
 • viacnásobný tvar

 

 

 

 

 

Predtým / Potom 

Táto časť poskytuje vizuálne výsledky pred a po lekárskych postupoch týkajúcich sa DenaVe.

Pozitívne výsledky pomocou DenaVe v rozsiahlych oblastiach rosacei, difúznych materských znamienok telangiektázií, hemangiómov a ďalších.

 

 

 

   

 

 

Súbory na stiahnutie

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia