+421 905 944 067 neutramed@neutramed.sk

SmartXide² V2LR

Revolučný prístup k ženskej sexualite

 

Nová laserová technika pre ošetrenie príznakov spojených s vaginálnou atrofiou.

MonaLisa Touch™ podporuje obnovu rovnováhy genitálnej sliznice bezpečným a bezbolestným spôsobom, pomocou metódy podobnej tým, ktoré sa používajú k spomaleniu starnutia pokožky na tvári.

MonaLisa je vaginálne omladzovanie, ktoré zlepšuje stav hlienu, ktorý vystiela vaginálne steny pomocou mini -invazívneho lasera. MonaLisa Touch nie je estetická liečba ako to označuje termín ″omladzovanie″ ako by sme predpokladali pretože prospech liečby ″omladzovania″ je vaginálne tkanivo a funkčné uzdravenie, ktoré predtým stratilo svoju funkciu.

 

MonaLisa Touch uvoľňuje atrofické príznaky a je jedna z najvýhodnejších vaginálnych obnovujúcich techník, ktorá uvoľňuje najproblematickejšie príznaky spojené s vaginálnou atrofiou: slabá vaginálna lubrikácia, pošvové svrbenie, sucho, ťažkosti, bolesť počas pohlavného styku.

 

 

Využitie

  • Atrofia a laxnosť vaginálnej sliznice
  • Močová inkontinencia

Jednotlivé sondy dostupné pre HiScan V2LR. Zmenou sondy sa skener ľahko prispôsobí k všetkým  požiadavkám pacienta.

 

Vlastnosti SmartXide2 V2LR:

HiScan V2LR –  Nový exkluzívny skenovací systém špeciálne určený pre V2LR.

PSD ® Technology  – Prvý rádiofrekvenčný CO2 laserový systém s exkluzívnou Pulse Shape dizajnovou technológiou, ktorá umožňuje maximálnu flexibilitu pulzov: S-pulz, D-pulz, H-pulz, U-pulz a režim CW.

D-Pulse  – Exkluzívny tvar impulzu špeciálne vyvinutý pre liečbu vaginálnej sliznice.
Databáza – Tvoria ju protokoly vyvinuté pre V2LR, gynekológiu a tiež pre iné lekárske oblasti (dermatológia, plastická chirurgia, ORL a stomatológia).

 

Vplyv laseru na vaginálnu sliznicu stimuluje produkciu kolagénu, zlepšuje funkčnosť ošetrovanej oblasti a obnovuje správny krvný obeh. MonaLisa Touch™ prírodná, prirodzená, bezpečná a menej narúšajúca, invazívna, obnovujúca tkanivá a zvyšuje prúdenie krvi a lubrikáciu. Jedným slovom prirodzene normalizuje fyziológiu vaginálnych stien.


Tento mini invazívny laser pomáha v procedúre, ktorá je vykonávanú v lekárskej praxi na pacientoch zvonku, alebo na pacientoch, ktorí sú  hospitalizovaný maximálne jeden deň. Zákrok je rýchly a bezbolestný a taktiež nezahŕňa rezy ani zošívanie.

 

 

 

Podrobné informácie o produkte

Súbory na stiahnutie

Aké bude u nás počasie?
Kontaktný formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Poznámka:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia