SmartXide² DOT/RF

smartxide2-produtoSynergický účinok pre rýchle omladenie pleti 

Inovatívne a exkluzívne spojenie, ktoré vyvinula DEKA je určené pre estetickú medicínu a dermatologickú chirurgiu. Smartxide2 DOT / RF je prvá kombinácia pôsobenia CO2 lasera rádiofrekvenciou (RF).

SmartXide2 upravuje nedokonalosti pleti a pôsobí proti prejavom starnutia. Účinnou stimuláciou neokolagenézy dosahuje konštantné a predpovedateľné účinky na cieľovom tkanive, čo sa prejavuje vysoko efektívnou redukciou prejavov starnutia pokožky už po jednom ošetrení. Výborné výsledky dosahuje taktiež v oblastiach, ktoré boli doteraz považované za obtiažne korigovateľné – napr. krk, dekolt, periokulárne oblasti.

Aplikácie

–  DOT / RF terapia     
–  DOT terapia
–  Periokulárny lifting
–  Dermatologické chirurgia

Nekompromisný a všestranný laser

SmartXide2 používa pulzy špeciálne navrhnuté pre estetickú medicínu a dermatologickú chirurgiu. Je výsledkom vývoja RF CO2 laserového zdroja vybaveného ® (Pulse Shape Design) technológiu PSD.

Výhodou systému je synergické spojenie dvoch procedúr CO2 laseru a rádiofrekvencie. Výsledkom tejto synergie je podstatné skrátenie času zotavenia a podstatne výraznejší omladzujúci účinok.

Funkcia SmartStack

Funkcia SmartStack zaručuje maximálnu presnosť pri kontrole hĺbky vaporizácie a taktiež presnú kontrolu nad hĺbkou a šírkou tepelného účinku.
Možnosť frakcionovanej emisie v rámci jednotlivých spotov (stack 1 – stack 5) znamená pre pacienta vyšší komfort počas zákroku a podstatnú redukciu nežiaducich vedľajších účinkov v zmysle hyperpigmentácií či nežiadúceho laterálneho termického poškodenia.

Multidisciplinárna platforma

SmartXide2 je jediná platforma CO2 laseru doplniteľného diódovým laserom, čo umožňuje multidisciplinárne použitie. Kompletný rad príslušenstva je k dispozícii pre odborné použitie dermatológii, estetickej medicíny, chirurgii (ORL a gynekológii), V2LR (vulvovaginálne Laser nastaveniea stomatológii. Každý systém je dodávaný s kompletnou databázou a špecifickými násadcami určenými pre špecializované použitie.

Diódový laser

Dodáva sa v 2 vlnových dĺžkach (940 nm alebo 980 nm), v 2 maximálnych výkonoch 30 W alebo 50 WDiódový laser môže pracovať s optickými vláknami 200-600 mikrónov a to na jednorazové použitie alebo možnosťou 10-tich sterilizácií. K dispozícii je tiež jednorazová sada pre endovaskulárnu laserovú terapiu.


Viac informácií:

Podrobné informácie o produkte:
link DEKA
Anglická brožúra o produkte: link PDF